KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2019 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR

Lucaffé Mr. Exclusive

Vlajková loď značky Lucaffé, směs tří druhů 100% Arabiky, které se mísí až poté, co jsou zvlášť upraženy. Již s prvním douškem vás tato káva zaujme svojí hutnější čokoládovou chutí, neotřelým aroma čerstvě pečeného chleba s ořechy a příjemnou cremou.

Typ:Zrnková káva
Hmotnost:1000 gramů
Výrobce:Lucaffé

Původní cena: 619,00 Kč - sleva 18 %!

505,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Lucaffé Mr. Exclusive

Recenze, dotazy a komentáře


 • 2.8.20 - Káva - napsal(a) Vimmrenka

  Ochutnala jsem už plno káv, ale Lucaffé Mr. Exclusive úplně zbožňuji. Její chuť je vážně výborná. Někdo může namítat, že kilo kávy stojí tolik peněz, ale já nelituji. Od té doby co si jí kupuji jsem na kávě vážně závislá :))

  • 4.8.20 - Re: Káva - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste s kávou spokojená :-)


 • 8.6.18 - Kyselost - napsal(a) Dawson

  Dobrý den, čtu si tady příspěvky,,, a zajímalo by mne od kdy je Arabica kyselá ??
  Kdekoliv otevři článek o kávě ,,, tak se píše, že kyselá je Robusta.

  • 11.6.18 - Re: Kyselost - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, nevíme, z jakých zdrojů jste čerpal, ale Robusta opravdu není kyselá, naopak ve směsové kávě potlačuje aciditu Arabicy. Robusta je typická svou nahořklou chutí, jelikož obsahuje mnohem více kofeinu.


 • 15.8.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Marek

  Tak tomu nerozumím Pellini Top je 100% Arabica. Pišete o ní skvělá sladká chut tony cokolady a tady napíšete 100% Arabica je kyselejší. Můžete to vysvětlit?

  • 17.8.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, zde vždy záleží na subjektivních chutích každého jedince. Pro někoho je sladkost po 5 kostkách cukru přidaných v kávě a pro někoho je sladkost jen to, že v kávě není znát acidita (tedy kyselost). Z našich zkušeností již raději dopředu zákazníky upozorňujeme, že značková káva ze 100% Arabiky přirozeně sladká není, ale záleží samozřejmě na konkrétní odrůdě kávy, od které se odvyjí celková chuť. Výjimku zde tvoří kávy vyběrové, u kterých známe konkrétní odrůdu. Pokud je v popisu kávy označení, že má čokoládovou chuť, opravdu to nemusí znamenat, že je tím myšlena její sladkost, jelikož např. samotné čokoládové boby sladké nejsou. Popisky u káv jsou dány samotnými výrobci těchto značkových káv, naše subjektivní vnímání chuti kávy může být tedy zcela odlišné nebo také naprosto shodné.


 • 13.8.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Marek

  Hodí se tato káva do automatického kávovaru? A je doopravdy sladká?

  • 14.8.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, do automatického kávovaru se tato káva určitě hodí, ovšem káva nebude sladká. Je to 100% Arabica, tudíž bude přirozeně kyselejší. Zkuste spíše kávu s podílem Robusty, která potlačí kyselost, např. 80 % Arabica a 20 % Robusta. Ale přímo sladká nebude žádná káva.