KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2019 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR

Lucaffé Classic

Kvalita, vyváženost, výrazná chuť. Káva Lucaffé Classic, chuťově dokonale vyvážená směs Arabiky a Robusty v poměru 80:20, si vás získá již s prvním douškem. Skvělé espresso s vyšším podílem Arabiky zachutná především milovníkům jemnější a sladší kávy se středně hustou cremou. Lucaffé Classic je kávou pro každý den, espresso, které i k vám domů přenese chuť slunné Itálie.

Typ:Zrnková káva
Hmotnost:1000 gramů
Výrobce:Lucaffé

Původní cena: 539,00 Kč - sleva 27 %!

396,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Lucaffé Classic

Recenze, dotazy a komentáře


 • 26.2.21 - Pozor !!!! - napsal(a) Jakub R.

  Dobrý den, zakoupil jsem si u Vás kávu Lucaffé Classic v domění , že se jedná o " dokonale vyváženou směs Arabiky a Robusty v poměru 80:20". Po obdržení kávy (ve velimi krátkém čase ) jsem se podíval na opačnoiu stranu balení, kde je jasně uvedeno VELKÝMI písmeny, že se jedná o 100% Arabicu.
  Prosím Vás tedy o upravení popisku, aby se to samé nestalo dalším zákazníkům.

  S pozdravem,
  Jakub R.

  • 26.2.21 - Re: Pozor !!!! - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, je nám líto pokud došlo k nedorozumění, ale v tomto případě se opravdu jedná o kávu s poměrem 80/20. Nápis na obalu kávy, který zmiňujete, pouze odkazuje na další druhy káv z nabídky výrobce, tedy Blucaffé, 100% Arabica (Lucaffé Mr. Exclusive) a Exquisit.


 • 20.2.21 - Lucaffé Classic - napsal(a) Jirka

  Vynikající


 • 5.7.20 - Bez nadpisu - napsal(a) Naďa

  Vyborna, jedna z nej a to zkousim pokazde neco jineho i od malych praziren. Pomer cena vykon super.

  • 7.7.20 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Těší nás, že Vám káva chutnala a budeme moc rádi, když vyzkoušíte také další kávy z naší nabídky.


 • 26.2.20 - Tragédie - napsal(a) Dvořák

  Tuto kávu nemohu v žádném případě doporučit! Kvalitní mlýnek (zkoušeny dva - Rancilio Rocky a Lelit PL 044 MMT) nebyl pomalu schopen tuto kávu umýt, neustále se jakoby „zadrhával“ a namletá káva vypadávala velmi neochotně (káva je pravděpodobně příliš olejnatá). Další problém nastal při přípravě kávy, kdy espressovač (opět zkoušeny dva Rancilio Silvia a Lelit PL 41 Plus) nebyl takřka schopen protlačit vodu přes portafilter (různá hrubost mletí ani množství kávy neměly téměř žádný vliv). Jediné pozitivum u této kávy je vůně, jinak to je tragédie. Jak příšerná je tato káva si uvědomíte v okamžiku, kdy ochutnáte espresso směs (Espresso Classic - zrnková), jenž si tento obchod vyrábí sám a která je naprosto famózní (již objednáno 10 balení)

  • 26.2.20 - Re: Tragédie - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mrzí nás, že jste byl s touto kávou nespokojen, ačkoli patří mezi oblíbené mezi našimi zákazníky a nemáme na ní špatné ohlasy. Vždy, když má náš zákazník podezření, že obdržel kávu, která nesplňuje standardy dané značky, má možnost nám jí reklamovat a my její kvalitu prověříme. Zároveň nás moc těší, že jste spokojený s naší Čerstvou Kávou. Mezi značkovou a naší čerstvě praženou kávou jsou opravdu značné rozdíly, jelikož si kávu pražíme sami pravidelně v malém množství, zaručíme tak, že se k Vám dostane maximálně čerstvá, plná chuti a aroma, zároveň si tak dokážeme pohlídat její kvalitu na 100 %.


 • 16.4.19 - Bez nadpisu - napsal(a) Ila7

  Tato káva je jedna z nejlepších. Výborná.


 • 1.11.17 - Kafe Rozhodně NE - napsal(a) Jiří Koudelka

  Lucaffé Classic dnes mi došla a po otevření jsem se nestačil divit kvalita kafe byla příšerná zrnky kávy měli na sobě olejové mapy což znamená že dlouho ležela. Káva byla cítit žluklostí sem tam byl vidět jak se říká lidově zmetek.Po přebrání zrnek a namletí a povaření ve Vacuum pot káva měla nakyslou až nepříjemnou chuť a vůně ??? . Nemluvě o tom že v balení byl jako bonus kamínek. Za mě Určitě nemohu doporučit tuto kávu Lucaffé Classic. Jediné co doporučím je tento shop za rychlost doručení a jejich praženou kávu Costa Rica Tarrazu je pro mě přijením douškem ranní kávy .

  • 2.11.17 - Re: Kafe Rozhodně NE - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, velice nás mrzí, že jste obdržel takto špatnou značkovou kávu. Zatím jsme nezaznamenali podobný případ u kávy Lucaffé Classic, bude se zřejmě jednat o vadný kus. Určitě můžete využít práva reklamace. Zašlete nám zpátky toto balení i s celým popiskem o kávě (tedy důvod reklamace) a náš reklamační technik vše posoudí. Dle Vašeho popisku kávy bude pravděpodobně reklamace uznána a budou Vám vráceny peníze za objednávku. Každopádně nás velice těší, že jinak jste s námi spokojen, a že Vám naše Čerstvá Káva Costa Rica Tarrazu chutná, nad touto kávou již máme plnou kontrolu.


 • 9.7.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Čenda

  Lucaffé je classic je opravdu výborná...sladká bez kyselosti. Pár značek už jsem vyzkoušel, ale žádná není tak krásně nasládlá jako tato..pozor jen classic. Ostatní od Lucaffé i dražší už mně nejedou.