Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.
KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2019 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR

Káva Lucaffé Mr. Exclusive

Vlajková loď značky Lucaffé, směs tří druhů 100% Arabiky, které se mísí až poté, co jsou zvlášť upraženy. Již s prvním douškem vás tato káva zaujme svojí hutnější čokoládovou chutí, neotřelým aroma čerstvě pečeného chleba s ořechy a příjemnou cremou.

Výrobce:Lucaffé

 • Káva Lucaffé Mr. Exclusive
 • Káva Lucaffé Mr. Exclusive
 • Obrázek neexistuje
Lucaffé Mr. Exclusive Lucaffé Mr. Exclusive - zrnková, 1000 g
ihned k odeslání

Původní cena: 619,00 Kč - sleva 19 %!

503,00 Kč vč. DPH

Zobrazit ceny v €

Recenze, dotazy a komentáře


 • 8.6.18 - Kyselost - napsal(a) Dawson

  Dobrý den, čtu si tady příspěvky,,, a zajímalo by mne od kdy je Arabica kyselá ??
  Kdekoliv otevři článek o kávě ,,, tak se píše, že kyselá je Robusta.

  • 11.6.18 - Re: Kyselost - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, nevíme, z jakých zdrojů jste čerpal, ale Robusta opravdu není kyselá, naopak ve směsové kávě potlačuje aciditu Arabicy. Robusta je typická svou nahořklou chutí, jelikož obsahuje mnohem více kofeinu.


 • 15.8.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Marek

  Tak tomu nerozumím Pellini Top je 100% Arabica. Pišete o ní skvělá sladká chut tony cokolady a tady napíšete 100% Arabica je kyselejší. Můžete to vysvětlit?

  • 17.8.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, zde vždy záleží na subjektivních chutích každého jedince. Pro někoho je sladkost po 5 kostkách cukru přidaných v kávě a pro někoho je sladkost jen to, že v kávě není znát acidita (tedy kyselost). Z našich zkušeností již raději dopředu zákazníky upozorňujeme, že značková káva ze 100% Arabiky přirozeně sladká není, ale záleží samozřejmě na konkrétní odrůdě kávy, od které se odvyjí celková chuť. Výjimku zde tvoří kávy vyběrové, u kterých známe konkrétní odrůdu. Pokud je v popisu kávy označení, že má čokoládovou chuť, opravdu to nemusí znamenat, že je tím myšlena její sladkost, jelikož např. samotné čokoládové boby sladké nejsou. Popisky u káv jsou dány samotnými výrobci těchto značkových káv, naše subjektivní vnímání chuti kávy může být tedy zcela odlišné nebo také naprosto shodné.


 • 13.8.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Marek

  Hodí se tato káva do automatického kávovaru? A je doopravdy sladká?

  • 14.8.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, do automatického kávovaru se tato káva určitě hodí, ovšem káva nebude sladká. Je to 100% Arabica, tudíž bude přirozeně kyselejší. Zkuste spíše kávu s podílem Robusty, která potlačí kyselost, např. 80 % Arabica a 20 % Robusta. Ale přímo sladká nebude žádná káva.