Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.
KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2019 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR

Kimbo Espresso Bar Prestige

Jsme potěšeni nabídnout Vám vlajkovou loď Kimbo produktů - Kimbo Prestige, kterou si sám Jamie Oliver vybral do sítě svých restaurací!

Typ:Zrnková káva
Hmotnost:1000 gramů
Výrobce:Kimbo

Původní cena: 549,00 Kč - sleva 36 %!

354,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4ihned k odběru
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Kimbo Espresso Bar Prestige

Popis produktu Kimbo Espresso Bar Prestige


Kimbo Prestige je prémiová směs zrn 65 % arabiky a 35 % robusty, která pocházejí převážně z Ameriky a Asie. Během pražení na střední stupeň zrna odhalí svou intenzivní vůni, skutečnou hloubku chuti a bohaté krémové sametové tělo. Bohatá chuť, příjemný karamelový aftertaste. Kimbo Prestige poskytuje vynikající rovnováhu v každém šálku.

Recenze, dotazy a komentáře


 • 25.4.20 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,tato káva mi byla doporučena,můj požadavek zněl nechci kyselou a nechci silnou.Bohužel už při otevření dle zkušeností jsem věděla,že to tak nebude.Tmavá zrna,silné aroma.I když uberu kávovar na minimum tak si po tom do kávy musím dávat více mléka a více cukru a to Vám zkazí celou chut.Další věc,nevím jestli dobře koukám,ale ani na Vašich stránkách ani na obalu od kávy jsem nenašla jak je káva silná.Ještě jsme nezkoušely s přítelem Lavazzu Super Cremu a Top Class,ale za nás stále vede Dallmayr espresso doro!Je to dokonalá káva.

  • 27.4.20 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Faktorů, které ovlivňují výslednou chuť kávy je hned několik a to především druh kávy, stupeň pražení, zpracování zrn, pH a teplota použité vody, ale také příprava výsledného nápoje. Důvodem, proč nemáme uvedenou intenzitu u jednotlivých káv je, že ji neuvádí ani samotný výrobce. Jsme ale moc rádi, že jste spokojeni s kávou Dallmayr Espresso d´Oro.


 • 17.1.20 - Bez nadpisu - napsal(a) Dabass

  Dobrý den, prosím o zaslání informace o respiračním datumu zrnkové kávy Kimbo Prestige 1kg, kterou máte 20.1.2020 v nabídce. Děkuji.

  • 20.1.20 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, aktuálně máme skladem kávu Kimbo Prestige 1kg s expirací 03/21.