E-shop i prodejny fungují standardně, coffee bary jsou z důvodu vládních nařízení uzavřeny.
KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2019 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR

Ginevra Miscela Selezionata

Vyvážená chuť a aroma, kvalitní sicilská káva s převažujícím podílem Arabiky.

Typ:Zrnková káva
Hmotnost:1000 gramů
Výrobce:Ginevra

Původní cena: 599,00 Kč - sleva 19 %!

484,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40k vyzvednutí od 17:30 (objednáte-li do 14:30)
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4k vyzvednutí 21. 10. (objednáte-li do 14:30)
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí od 16:30 (objednáte-li do 14:30)
 • Ginevra Miscela Selezionata

Popis produktu Ginevra Miscela Selezionata


Káva Miscela Selezionata per professionisti del caffè je TOP kávou pražírny Ginevra, kávou s jemnou a vyváženou chutí a bohatým aroma. Převažující podíl kvalitní Arabiky dává kávě severoitalský styl, zatímco malý podíl Robusty zachovává její sicilský základ. Celý název kávy, přeložitelný jako "vybraná směs pro profesionály", mluví za vše. Káva je vhodná jak pro přípravu espressa, tak pro přípravu např. filtrované nebo moka kávy, a to ve všech typech kávovarů.

Sicilská rodinná pražírna Ginevra byla založena již v roce 1923 Massiminem Ginevrou, který ve svých 12 letech namíchal první vlastní směs kávy. Za úspěchy a přínos svému oboru byl později vyznamenán italskou vládou řádem rytíře. Káva Ginevra s typickým sicilským střednim stupněm pražení, označovaným jako „Tonaca di Monaco“, je kávou s jedinečným charakterem zřetelně odlišeným od ostatních italských pražíren.

Recenze, dotazy a komentáře


 • 18.9.20 - datum pratžení - napsal(a) Martin

  Dobrý den,

  jaké je prosím datum pražení u tohoto balení?
  Předem ďěkuji
  Martin P.

  • 18.9.20 - Re: datum pratžení - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, výrobce bohužel datum pražení na obalu neuvádí. Uvádí pouze datum expirace, který je aktuálně u této kávy 02/2023.


 • 14.11.18 - rozčarování - napsal(a) LukasM

  Naprosté rozčarování, tak nekvalitní kávová zrna jsem snad ještě neviděl, rozdrcená, spálená, spousta malých, ještě ve slupce. V prvním šálku byla cítit spálená chuť, další šálky už byly poměrně lahodné, ale to proto že jsem začal zrna přebírat a spálená vyhazovat, a na dně sáčku nakonec zůstaly asi dvě hrsti drtě z poničených zrn. Už nikdy více, zůstanu u značek Pellini, Mokarico ... kde za totožné ceny je kvalita nesrovnatelně lepší, tam člověk na poničené, nebo spálené zrno téměř nenarazí.

  • 15.11.18 - Re: rozčarování - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za krásné recenze k ostatním kávám, které jste u nás také zakoupil a ochutnal. Avšak nás velice mrzí, že tato káva byla pro Vás zklamáním. Nezaznamenali jsme na kávu jiné negativní recenze, je tedy možné, že šlo o "vadný kus". Pokud by se Vám ještě někdy stalo, že káva zakoupená u nás neodpovídá standardům značkové kávy a je cítit spálením, každopádně máte plné právo na reklamaci. Doufáme, že se takový případ již nebude opakovat a jakoukoliv kávu od nás si budete moci plně vychutnat.