KávaKáva.cz - Finalista soutěže ShopRoku 2015 v kategorii Jídlo a nápoje v ČR KávaKáva.cz - Vítěz soutěže ShopRoku 2015 v kategorii Jídlo a nápoje v SR

Výdejní místa

Rádi rozhodujete sami, kdy a kde si vyzvednete balíček z e-shopu? Máte špatnou zkušenost s poštou a dalšími doručovatelskými službami? Vyzvedněte si objednávku z Čerstvé Kávy formou osobního odběru.

S námi můžete svůj balíček vyzvednout na 1081 místech v ČR a SR.

Na prodejnách vás odbavíme obratem a zdarma

Jste z Prahy nebo víte, že do hlavního města budete mít cestu? Přijďte si pro objednávku jedné z našich pražských prodejen. Objednané zboží připravíme k vyzvednutí již v den nákupu, osobní odběr je zdarma. Adresy i otevírací dobu najdete na této stránce hned pod mapou.

Nejste z Prahy? Využijte dalších více než 1 000 výdejních míst po ČR

Velká i menší města, nákupní centra s prodlouženou otvírací dobou – tady všude najdete výdejní místa sítí Zásilkovna.cz a DPD ParcelShop / Uloženka.cz. I tady určujete sami, kdy si zásilku vyzvednete – třeba cestou z práce nebo při víkendovém nakupování? Vše jen za drobný poplatek od 29 Kč.

Naše prodejny kávy

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40

Název pobočky: ČerstváKáva.cz

Prodejna se nachází na konci Hybernské ulice před křižovatkou "U Bulhara", mezi Army shopem a Studiem 54.

Otevírací doba: PO-PÁ 08:00-20:00.


Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4

Název pobočky: delicado

Otevírací doba: PO-PÁ 09:00-18:30.


Výdejní místa Zásilkovna.cz - ČR

Aš - Sadová 503/2

Název pobočky: Nábytek Kába

Pobočka se nachází v prodejně nábytek Kába na kraji ulice Sadová. Před pobočkou lze zaparkovat. Zastavení možné i v ulici Hlavní.


Bakov nad Jizerou - Mírové náměstí 85

Název pobočky: Tipsport Bakov n.J.

Pobočka se nachází na Mírovém náměstí v Tipsportu. Před pobočkou lze zaparkovat.


Batelov - Družstevní 262/25

Název pobočky: Rejoice

Pobočka se nachází v obchodě Rejoice v ulici Družstevní 262. Parkování možné přímo před pobočkou.


Bechyně - Libušina 159

Název pobočky: Svět barev - PANTER COLOR a.s.

Pobočka se nachází v provozovně světa barev na ulici Libušina naproti ZŠ. Vedle provozovny je lékárna. Před pobočkou možnost pohodlně zaparkovat.


Bělá pod Bezdězem - Masarykovo náměstí 1413

Název pobočky: Trafika-Folprechtová

pobočka se nachází na Masarykově náměstí v trafice U pobočky lze pohodlně zaparkovat


Benátky nad Jizerou - Pražská 76/62

Název pobočky: RF Bikes

Pobočka se nachází přibližně 50 metrů od autobusového nádraží na rohu ulic Pražská a Lidická. Parkování možné přímo před prodejnou nebo v ulici Lidická


Benešov - Červené Vršky 1594

Název pobočky: BikeSport 007

Pobočka se nachází ve specializované prodejně a servisu jízdních kol, elektrokol a lyží. Prodejna BIKESPORT 007 se nachází pod Lidlem. Před pobočkou lze pohodlně zastavit.


Benešov - Pražská 1698

Název pobočky: Firstsport

Pobočka se nachází v prodejně Firstsport v Pražské ulici nedaleko kruhového objezdu před Billou. Před pobočkou lze zaparkovat na parkovišti před pobočkou.


Benešov - Tyršova 178

Název pobočky: Náplně.com

Pobočka se nachází v prodejně tonerů na nejrušnější ulici Benešova v mítě křižovatky s ulicí Husova. Pro vyzvednutí zásilky je možné krátkodobě zaparkovat před prodejnou.


Beroun - Česká 193/24

Název pobočky: Rybářské potřeby

Pobočka je zatím neoznačena z důvodu rekonstrukce domu, ve kterém se nachází. Pobočka je na rohu ulic Česká a Politických vězňů v prodejně rybářských potřeb. Nedaleko je most přes řeku Berounku.


Beroun - Česká 60/10

Název pobočky: Oční optika M. Ečerová

Pobočka se nachází ve spodní části Husova náměstí. Pokračujte po směru výjezdu vozidel za Albert, Komerční banku, květinářství a sportovní potřeby. Najdete nás hned dále za lékárnou, naproti drogerii Rossmann v oční optice M. Ečerová.


Beroun - Plzeňská 95/44

Název pobočky: Obchod s noži

Pobočka se nachází v prodejně nožů na Plzeňské ulici na úpatí Městské hory, na kterou se dostanete ulicí Sadová. Před pobočkou je možnost zaparkovat na několika parkovacích místech po obou stranách silnice.


Beroun - Závodí - Pražská 86/20

Název pobočky: Železářství VOK

Pobočka se nachází v prodejně železářství v Berouně na ulici Pražská, nedaleko přejezdu. Pobočka je ve dvoře objektu. Před pobočkou lze na parkovišti, které patří železářství, pohodlně zaparkovat.


Bílina - Aléská 269

Název pobočky: Autodíly Rychloservis Bílina

Pobočka se nachází v prodejně náhradních dílů Autodíly rychloservis Bílina poblíž v Pražském předměstí. Při výjezdu z Bíliny směr Praha odbočte třetí odbočkou za kruhovým objezdem u Lidlu doprava do ulice Nerudova. Po cca 100 m se dostanete na širší prostrantví kde jsou autodílny - v patře nad je prodejna náhradních dílů, kde je i pobočka.


Bílovec - Slezské náměstí 110/19

Název pobočky: Drogerie u kostela

Pobočka se nachází v prodejně drogerie u kostela pod prodejnou hraček. Parkovat lze před prodejnou.


Blansko - Bezručova 1570/1

Název pobočky: Mobily Elektro3000 Radim Staffa

Pobočka se nachází v prodejně s prodejem a servisem mobilů v přízemí výškové budovy na kraji hlavního náměstí Svobody. Velké parkoviště je přímo před pobočkou přes ulici.


Blansko - Lažánky 221

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čeprací stanici v části Lažánky směrem na Blansko.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze přímo u čerpací stanice.


Blansko - Vodní 2462/11

Název pobočky: Cyklo Bike Sport

Pobočka se nachází v prodejně Cyklo bike sport, v samostatné budově s kruhovým půdorysem. Vedle úřadu práce na hlavní silnici z Rájce Jestřebí - blízko centra Blanska. Pobočka se nachází 150 m od centrálního kruhového objezdu v Blansku směr Rájec Jestřebí.


Blatná - V Podzámčí 173

Název pobočky: Elektro Suchý

Pobočka se nachází na prodejně Elektro Suchý, která se nachází naproti Lidlu. Před prodejnou lze zaparkovat.


Blatnice pod Svatým Antonínkem 857

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na výjezdu směrem na Blatničku.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bludov u Šumperka - Lázeňská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na výjezdu z Bludova směrem na Šumperk.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bohumín - Nový Bohumín - Štefánikova 1226

Název pobočky: Baby a Lady cream

Pobočka se nachází v prodejně Baby a Lady cream. Před pobočkou lze zdrarma zaparkovat.


Bohumín - Studentská 598

Název pobočky: Nadines

Pobočka se nachází v centru Bohumína v prodejně Nadine dekor ( Nadines.cz). Nedaleko pobočky je GE Money bank a Kino Před pobočkou lze parkovat


Borek - Pražská 197

Název pobočky: TRUCKMALL.CZ

U hlavní silnice od Prahy do Českých Budějovic, naproti obecnímu úřadu. Ano


Boskovice - 17. listopadu 2297/15

Název pobočky: Zlaté ručičky - výtvarné potřeby

Pobočka se nachází v prodejně výtvarných potřeb na prvním poschodí na frekventované ulici 17. listopadu nedaleko Komerční banky. Velké placené parkoviště nedaleko pobočky.


Boskovice - Zborovská 70/9

Název pobočky: Literární čajovna

Pobočka se nachází v ulici Zborovské, 50 m od Masarykova náměstí v Literární čajovně. Z ulice Zborovská musíte zahnout doleva do ulice U císařské, vchod do pobočky je těsně za rohem. Ulice Zborovská je průjezdná úzká ulice. Před pobočkou se nedá zaparkovat. Doporučujeme zaparkovat na náměstí a k pobočce dojít pěšky.


Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Masarykovo náměstí 33/14

Název pobočky: Drogerie Copák

Pobočka se nachází v centru Brandýsa přímo na náměstí v drogerii Copák. Na náměstí lze parkovat.


Břeclav - Charvátská Nová Ves - Lednická 749/68

Název pobočky: MELS - Počítače a kancelářská technika

Pobočka se nachází na ulici Lednická v prodejně MELS. Před pobočkou lehce zaparkujete.


Břeclav - U Nemocnice 3373/6a

Název pobočky: Alfa Digital

Pobočka se nachází v novostavbě v prodejně Alfa Digital v ulici U nemocnice 400 m od zastávky autobusu Nemocnice. 200 m od čerpací stanice Agip. Z centra (Masarykovo náměstí)  se vydejte směr Valtice (třída 1. máje). Projedete kolem nákupní zóny (Billa, Lidl, Penny) a za čerpací stanicí Agip se dáte doleva. Po 200 m odbočíte doleva na parkoviště. Pobočka se nachází v provozovně Alfa Digital


Břeclav - U Stadionu 3182/6

Název pobočky: Prodejna výrobků Kärcher

Pobočka se nachází nedaleko Okresního Soudu v Břeclavi a Městské knihovny Břeclav. Na světelné křižovatce u Okresního Soudu v Břeclavi odbočte na ulici U Stadionu a po 20 metrech budete před pobočkou prodejny Kärcher . Před pobočkou je parkovací místo.


Brno - Bohunice - Dlouhá 577/3

Název pobočky: Top drogerie, Marcel Jantač

Pobočka se nachází v budově obchodního centra v průchodu pod nápisem Radnice MČ Brno-Bohunice asi 20 metrů napravo od prodejny Albert. Z Jihlavské zabočte na ulici Dlouhá, jeďte rovně, první doleva na Ukrajinskou. Napravo bude parkoviště před obchodním centrem.


Brno - Bohunice - Netroufalky 770/14

Název pobočky: Notino

Pobočka se nachází v dolním podlaží obchodního centra Campus Square. Vchod do prodejny je přímo z ulice Netroufalky. Bezplatná parkovací místa v celém areálu obchodního centra.


Brno - Bystrc - Kachlíkova 887/9

Název pobočky: VeBaFood.cz - zdravá výživa

Pobočka se nachází v prodejně zdravé výživy na ulici Kachlíkova v přízemí 7. patrové budovy nedaleko MŠ Skřivánek. Snadné parkování na sídlišti před pobočkou.


Brno - Bystrc - Kubíčkova 1115/8

Název pobočky: Chovatelské potřeby

Pobočka se nachází v OC Max v prodejně Chovatelské potřeby uprostřed přízemí Pobočka je dobře dostupná. Poobou stranách OC je parkoviště


Brno - Černá Pole - Černopolní 246/55

Název pobočky: Vinotéka Perkmistr

Pobočka se nachází v přízemí rodinného domu, nedaleko Mendelovy univerzity v Brně. Parkovat se dá před pobočkou na chodníku.


Brno - Černá Pole - Lidická 1867/24

Název pobočky: FunDeco - bytový textil, doplňky, oděvní látky

Pobočka se nachází nedaleko Městské divadlo Brno. Parkování po stranách ulice Lidická.


Brno - Černá Pole - Merhautova 943/61

Název pobočky: U Kačenky - dětská obuv

Roh ulic Merhautova - Těsnohlídkova Před obchodem je možné parkovat.


Brno - Černá Pole - Provazníkova 890/40

Název pobočky: Autosol.cz

Pobočka se nachází mezi restaurací Dřevěná růže a vinotékou Kamenny džbán. Pojedete-li po ulici Provazníkova směrem z Černých Polí do Husovic, budete mít pobočku po pravé straně. Cca 300 m za křižovatkou ulic Provazníkova a tř. Generála Píky, 200 m před křižovatkou Provazníkovy s Merhautovou.Parkování před prodejnou na blikačky je možné. Neparkovat na chodníku!


Brno - Černovice - Olomoucká 1026/148

Název pobočky: Vinotéka U Alberta

Pobočka se nachází vedle supermarketu Albert. Před pobočkou se dá bezplatně zaparkovat.


Brno - Horní Heršpice - Bednářova 645/1

Název pobočky: ELIQUID-BRNO.CZ

Pobočka se nachází na rohu ulic Sokolova a Bednářova, nedaleko pošty v Horních Heršpicích. Možnost parkovat v ulici.


Brno - Horní Heršpice - Ořechovská 538/22

Název pobočky: ATCentrum - stavební práce

Pobočka se nachází v prodejně nedaleko obchodního centra Futurum. Prodejna je umístěna v přízemí rodinného domu. Poslední rodinný dům po pravé straně směr Moravany. Před pobočkou je místo k zaparkování.


Brno - Husovice - Tomkovo náměstí 11/6

Název pobočky: Kočárky BALLI

Pobočka se nachází na křižovatce ulic Provazníkova a Valchařská. Parkoviště sokolovna, Husovice.


Brno - Kohoutovice - Libušina třída 579/2

Název pobočky: KoKoloniál se zdravou výživou

Pobočka se nachází  ve spodní části budovy. V horní části je Česká pošta. Od zastávky autobusu jděte po schodech dolů, podél budovy až na konec ke skleneným dvěřím. Parkoviště 100 metrů od pobočky, když odbočíto naproti Aquaparku Kohoutovice.


Brno - Komárov - Hněvkovského 677/66a

Název pobočky: OutletHall

Pobočka se nachází v prodejně OutletHall v ulici Hněvkovského - při cestě z centra je po pravé straně ulice. Prodejna je bezbarierová.  Dobrá dostupnost autem s parkovištěm přímo u prodejny. Směrem z centra po ulici Hněvkovského 1. odbčka vpravo za zastávkou MHD Hněvkovského


Brno - Komárov - Mariánské náměstí 617/1

Název pobočky: LepsiCigareta

Pobočka se nachází na Mariánském náměstí. Konečná Komárov tramvaje 9. Autem zle přijed k pobočce. Příjezd je z ulice Hněvkovského.


Brno - Komín - Hlavní 891/151a

Název pobočky: Svět žárovek a tonerů

Pobočka se nachází na ulici Hlavní, cca 30m od křižovatky ulic Hlavní a Branka směrem do centra. Možnost zastavení autem před pobočkou.


Brno - Komín - Závist 415/12

Název pobočky: ShopGSM.cz

Pobočka se nachází na konci ulice Branka a začátku ulice Bystrcká.  V tomto místě je menší odbočka do kopce na ulici Závist. Pobočka je zde v ulici, cca 80 m daleko, po pravé straně. Vzdálenost od zastávky Branka je 100 m. Před pobočkou není problém zaparkovat.


Brno - Královo Pole - Palackého třída 191/122

Název pobočky: Svět tonerů

Provozovna se nachází na Palackého třídě 122 naproti Úřadu práce v prodejně Kancelářské potřeby - Svět tonerů


Brno - Královo Pole - Palackého třída 3063/45

Název pobočky: Trafika nonstop

Pobočka se nachází na začátku pasáže Koruna. Před pobočkou je několik parkovacích míst.


Brno - Křenová 55/3

Název pobočky: Amio - mobily, PC, tablety...

Pobočka se nachází v prodejně mobilních telefonů a příslušenoství firmy Amio, na začátku ulice Křenová, cca 250 metrů od hlavního nádraží, 300 metrů od Galerie Vaňkovka, téměř naproti sídlu městské policie. Parkování je možné na velkém parkovišti na ulici Vlhká (50 m od pobočky), v ulici Rumiště, případně na placeném parkovišti na ulici Mlýnská (za budovou městské policie).


Brno - Lesná - Dusíkova 910/17

Název pobočky: Vinotéka Perkmistr

Pobočka se nachází 50 m od autobusové zastávky Kupkova v přízemí sedmiposchoďového obytného domu, v místech kde podlouhlý obytný dům má balkony. Směrem na Soběšice, po levé straně za autobazarem odbočit doleva přez přechod pro chodce a zaparkovat na přilehlém parkovišti.


Brno - Líšeň - Kotlanova 8371

Název pobočky: Stánek - Elektro, Drogerie

Pobočka se nachází v prodejním stánku Elektro - drogerie  uprostřed sídliště, vedle restaurace Jasmín. Pobočka je dobře dostupná, v okolí lze dobře parkovat


Brno - Líšeň - Šimáčkova 627/8

Název pobočky: Drogerie

Pobočka se nachází 50 metrů od náměstí Karla IV, směrem na Ochoz u Brna. Větší parkoviště je na rohu ulic Šimáčkova a Ondráčkova.


Brno - Nový Lískovec - Petra Křivky 525/1a

Název pobočky: Drogerie, papír, domácí potřeby Pavlíková

Pobočka se nachází uprostřed sídliště v 1. patře nad supermarketem Albert. Nedaleko přes ulici se nachází ZŠ Brno, Kamínky. Snadné parkování zdarma.


Brno - Pisárky - Vinařská 470/5c

Název pobočky: Tisk.digi.cz

Pobočka se nachází v areálu vysokoškolských kolejí Ekonomicko-správní fakulty MU v bloku A3. Na Vinařské ulici je několik kolmých parkovacích míst.


Brno - Ponava - Štefánikova 78/10

Název pobočky: Nejen Maďarské a Slovenské Pochoutky

Pobočka se nachází na hlavní frekventované Štefánikově ulici nedaleko parku Lužánky. Od centra jeďte rovně po Lidické ulici. Na konci parku Lužánky za světelnou křižovatkou pokračujte dalších 50 metrů rovně. Pobočka bude po pravé straně. Možnost parkování je před prodejnou. V případě obsazení jsou v okolí další parkovací místa.


Brno - Řečkovice - Böhmova 768/1

Název pobočky: Centrum služeb občanům

Pobočka se nachází na rohu ulic Böhmova a Banskobystrická, v provozovně Centra služeb občanům. Příjezd k pobočce po ulici Banskobystrická. Ve směru od centra budete mít pobočku po pravé straně. Parkování je možné v ulici.


Brno - Slatina - Tilhonova 442/30

Název pobočky: Slatinská vinotéka

Pobočka se nachází na Tilhovově ulici, u křižovatky s ulicí Slavkovská, kousek od zastávky trolejbusu 33, Langrova. Dvě parkovací místa před pobočkou nebo velké parkoviště Slavkovská.


Brno - Staré Brno - Křížová 105/4

Název pobočky: Husákovy děti

Pobočka se nachází v těsné blízkosti Mendlova náměstí v Brně v prodejně Husákovy děti, Prodameto.cz


Brno - Staré Brno - Křížová 105/4

Název pobočky: Reproservis CZ

Pobočka se nachází v těsné blízkosti Mendlova náměstí v Brně. POZOR, dvě prodejny s výdejním místem Zásilkovna vedle sebe. Vstupujte do pravé do Reproservisu.


Brno - Staré Brno - Nové sady 592/27

Název pobočky: Motocyklové díly.cz

 Pobočka se nachází přibližně 500 m od hlavního nádraží v Brně, mezi tržnicí Malá Amerika a halou Rondo. Označení Pneuservis a Motocyklové díly.Pobočka se nachází v patře, pro podání většího množství zásilek je možné využít nákladní výtah.  Od sportovní haly Rondo směrem k nádraží, zhruba v polovině cesty mezi Rondem a tržnicí Malá Amerika je možnost odbočit do dvorního traktu společností Motocyklové díly a Pneuservis Firststop.   


Brno - Staré Brno - Pekařská 427/50

Název pobočky: Zapleteno.cz

Pobočka se nachází v ulici Pekařská naproti odbočce do ulice Anenská


Brno - Staré Brno - Pekařská 442/88

Název pobočky: AZ FOTO

Pobočka se nachází kousek od Mendlova náměstí, na začátku ulice Pekařská, asi po 20 metrech vlevo. Vjezd na parkoviště po levé straně vedle prodejny. Najeďte na chodník a zastavte před závorou (viz foto). Vystupte a poproste v prodejne o zvednutí závory.


Brno - Starý Lískovec - U Leskavy 781/25

Název pobočky: LA BOUTIQUE

Pobočka se nachází v butiku v přízemí nových bytovek. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat


Brno - Střed - Bašty 414/4

Název pobočky: Zásilkovna s.r.o.

Pobočka se nachází cca 200m od vlakového nádraží Brno - hlavní nádraží, v ulici Bašty směrem k vodním schodům. Před pobočkou je možno krátce zastavit.


Brno - Střed - Gorkého 88/46

Název pobočky: Season Outlet

Pobočka se nachází v ulici Gorkého, jen pár metrů od křižovatky s ulicí Úvoz (ve směru od Kraví hory). Naproti Domovu mládeže M. Steyskalové, 100 m od Fakultní porodnice a 100 m od VUT Brno. Přímo u pobočky bývá problém s parkováním.


Brno - Střed - Nádražní 681/2a

Název pobočky: Notino

Pobočka je v posledním 5. patře ve výdejně Notino. Parkování před obchodním centrem na ulici Benešova a Nádražní.


Brno - Střed - Vachova 44/8

Název pobočky: Ucebnice.com - Učebnice a knihy, Mgr. Jitka Spiesová

Pobočka se nachází v prodejně knih a učebnic ve středu města. Ulice Vachova je kousek od Krajského soudu a pouhých 200 metrů od náměstí Svobody. Špatné parkování, úplný střed města. Dá se zaparkovat, když se chce.


Brno - Štýřice - Vídeňská 297/99

Název pobočky: KOVOINOX

Pobočka je součástí areálu. Příjezd je přes volně přístupnou bránu jak z Vídeňské, tak z Heršpické ulice. Po vjezdu do areálu pokračujte rovně ke kruhovému objezdu na jehož pozemku je prodejna. Bezproblémové parkování u prodejny.


Brno - Trnitá - Zvonařka 470/2b (OC Zvonařka)

Název pobočky: AZ FOTO

Pobočka se nachází přímo na autobusovém nádraží Brno - Zvonařka a to na poschodí v budově u nadchodu do nákupního centra Vaňkovka. Možnost zaparkovat ve Vaňkovce nebo v boční ulici Trnitá a Rosická.


Brno - Veveří - Grohova 118/22

Název pobočky: Studio Bella

Pobočka se nachází na křižovatce ulic Grohova a Jiráskova nedaleko Obilního trhu. Z Úvozu ani z ulice Veveří na Grohovu ulice nelze odbočíte. Odbočte na ulici Gorkého, pokračovat na Obilní trh, odbočit na Jiráskovu ulici a pak rovně po křižovatku s Grohovou, kde už pobočku uvidíte.


Brno - Veveří - Hrnčířská 888/11

Název pobočky: Bytový textil

Pobočka se nachází vedle bytového domu SFINX, necelých 100 metrů vlevo po odbočení ze Štefánikovy ulice na Hrnčířskou. Parkujte v ulici nebo v garážích bytového domu SFINX, kde první 1/2 hodina je zdarma.


Brno - Veveří - Kounicova 949/67

Název pobočky: Copycentrum.cz

Pobočka se nachází v části mezi budovou Magistrátu města Brno a Moravskou zemskou knihovnou. Parkovat doporučujeme na konci ulice Sevřená, viz foto s mapou.


Brno - Veveří - Údolní 403/42

Název pobočky: Planeta Her

Pobočka se nachází u frekventované křižovatky poblíž centra, prodejna je v úrovni vozovky, přímo na zastávce MHD. Parkování na rušné ulici krátkodobě možné.


Brno - Vinohrady - Pálavské náměstí 4286/3c

Název pobočky: Pivotéka U Modrého lva

Pobočka se nachází na Pálavském náměstí, hned naproti autobusové zastávce - ne přímo v budově, ve které je Albert apod. Doporučujeme zaparkovat na velkém parkovišti, které je při příjezdu od ulice Žarošická po levé straně, až za nákupním centrem.


Brno - Žabovřesky - Králova 279/9

Název pobočky: BRNOOFFICE

Pobočka se nachází cca 80 metrů od zastávky Králova, naproti základní škole. Černá budova s logy firem BrnoOffice a Zásilkovna. Parkování je možné v ulici před pobočkou.


Brno - Zábrdovice - Cejl 142/1

Název pobočky: KARS - Elektroinstalační materiál

Pobočka se nachází nedaleko Malinovského náměstí v prodejně s elektroinstalačním materiálem na rohu ulic Koliště a Cejl. V okoli pouze placená parkoviště.


Brno - Zábrdovice - Merhautova 429/4

Název pobočky: Gabriela

Výdejní místo se nachází v malém obchůdku přímo u zastávky Dětská nemocnice, po pravé straně silnice (ve směru od centra). Parkování je možné přímo před prodejnou (po straně silnice).


Brno - Žebětín - Bartolomějská 901/29

Název pobočky: Vinotéka Víner BENO

Pobočka se nachází na okraji Žebětína v přízemí bytového domu. Bezplatné parkování před pobočkou.


Brno - Židenice - Bělohorská 3159/23

Název pobočky: U Slunečnice - ezoterického zboží

Pobočka se nachází v přízemí dvoupodlažního řadového rodinného domu na ulici Bělohorská. Dvě místa k zaparkování před pobočkou.


Brno - Židenice - Táborská 415/153

Název pobočky: Protvory.cz

Pobočka se nachází v přízemí dvoupodlažního řadového rodinného domu na ulici Táborská. Nedaleko asi 400 metrů od pobočka se nachází židovský hřbitov v Židenicích. Možnost parkovat před pobočkou nebo v bočních ulicích.


Broumov - Protifašistických bojovníků 206

Název pobočky: Zdravotnické potřeby

Pobočka se nachází na ulici Protifašistických bojovníků v obchodě se zdravotnickými potřebami. V blízkosti pobočky lze zaparkovat.


Brumov-Bylnice - H. Synkové 1389

Název pobočky: Zdravá výživa

 Pobočka se nachazí v prodejně zdravé výživy. Prodejna zdravé výživy  se nachází v 1.patře  v Domě u slunce.  Před pobočkou lze zaparkovat.


Bruntál - Krnovská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici Vena Trade na uici Krnovská. Výjezd z města směrem na město Krnov.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze na čerpací stanici.


Bruntál - Ruská 1449/10

Název pobočky: Studio spánku

Pobočka se nachází v ulici Ruská v provozovně Studio spánku. Od hlavní silnice se budova nachází za Billou. V budově je i bankomat a studio fitness Silueta. Ve vedlejší budově je STK. Před pobočkou lze parkovat.


Buchlovice - Hřbitovní 167

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na hlavním tahu ve směru na Uherské Hradiště.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bučovice - Slovenská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na hlavním tahu ve směru na Uherské Hradiště.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8%


Bystřany - Pražská 37

Název pobočky: Ohňostroje & zábavní pyrotechnika

Pobočka se nachází v prodejně Ohňostrojů a zábavní pyrotechniky v Pražské ulici nedaleko pobočky České pošty a vlakové tratě. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Bystřice - Bystřice 1348

Název pobočky: Voda-plyn-topení Labaj

Pobočka se nachází v prodejně Labaj 200 metrů od obecního úřadu naproti hřbitovu. Před pobočkou lze zdarma zaparkovat.


Bystřice nad Pernštejnem - Masarykovo náměstí 19

Název pobočky: JCS computer

Pobočka se nachází v horní části náměstí naproti poště. Před pobočkou lze krátkodobě zaparkovat.


Bystřice pod Hostýnem - Masarykovo nám. 72

Název pobočky: Lagoon Foto

 Pobočka se nachází přímo na Masarykově Náměstí v centru Bystřice pod Hostýnem.


Bzenec - Zámecká 1567

Název pobočky: Elcomt COMFOR

Pobočka se nachází v prodejně  Comfor Elcomt prakticky na křižovatce ulic Zámecká a Vracovská Přímo u pobočky je malé parkoviště


Čáslav - Pražská 1616/57

Název pobočky: Pangrafik

Pobočka se nachází v panelovém domě u kruhového objezdu Pražská, Tylova, Masarykova. Mezi pobočkou a kruhovým objezdem je malý parčík před pobočkou lze pohodlně parkovat


Čelákovice - Masarykova 226/19

Název pobočky: Lumira

300 m od vlakového nádraží, po ulici Masarykova vedle světelné křižovatky Masarykova x U Podjezdu.


Černošice - Karlštejnská 252

Název pobočky: Dárkové předměty

Pobočka se nachází v prodejně zdravé výživy na autobusové zastávce Černošice, žel.zast vedle cukrárny Hájek & Hájková. Zastavit autem přímo před pobočkou není možné.


Červený Kostelec - 5. května 829

Název pobočky: Vinotéka

Pobočka se nachází ve vinotéce na ulici 5.května. Před pobočkou lze zaparkovat.


Česká Kamenice - Janáčkova 202

Název pobočky: Rybářské potřeby

 Před pobočkou je parkování omezené, lepší je zaparkovat na blízkém parkovišti a dojít k pobočce cca 100 metrů.


Česká Lípa - Antonína Sovy 2119

Název pobočky: Obuv KLM Slovanka

prodejna obuvi objekt je u hlavní silnice, neplacené bezproblémové parkování přes silnici - viz foto z pohledu od hlavního vchodu


Česká Lípa - Mikulášská 183/6

Název pobočky: Tabák Zemro

Pobočka se nachází na rohu ulice Žižkova a Mikulášská. Před pobočku možné krátkodobé zastavení.


Česká Lípa - Paní Zdislavy 421/2

Název pobočky: The Keeper s.r.o.

Pobočka se nachází na ulici "Paní Zdislavy" v The Keeper. (Účetnicví) Před pobočkou lze zaparkovat.


Česká Lípa - Východní EC11

Název pobočky: Potraviny OÁZA

Pobočka se nachází na ulici Východní v potravinách Oáza. (Budova nemá přiřazené PSČ, nejbližší adresa je : Východní 2611) u pobočky lze pohodlně zaparkovat.


Česká Skalice - Husovo náměstí 51

Název pobočky: Studio Čtyřlístek

Pobočka se nachází na náměstí vedle staré radnice ve studiu Čtyřslístek. Parkování možné přímo před pobočkou.


Česká Třebová - Litomyšlská 117

Název pobočky: JK zoo

Pobočka se nachází na Litomyšlské ulici nedaleko supermarketu Billa v obchodě JKzoo. Za domem je velké soukromé parkoviště.


Česká Třebová - Nádražní 982

Název pobočky: PROBIT Elektro

Pobočka se nachází v ulici Nádražní 100 m od vlakového nádraží. Cca 30 m od kruhového objezdu. Před pobočkou je možné parkovat.


České Budějovice - Ant. Barcala 404/38 (Máj)

Název pobočky: Originaldarek.cz

 V prvním patře budovy kde je Česká Pošta  Před pobočkou možno bezplatně zaparkovat


České Budějovice - Česká 197/16

Název pobočky: Šaty nejen pro družičky

Historické centrum města. V centru ideální pro vyzvedávání zásilek pro zákazníky, kteří zde pracují a dojíždějí sem MHD. Jedno parkovací místo na max. 5 minut před obchodem.


České Budějovice - Chelčického 102/24

Název pobočky: Skvelamama.cz

Pobočka se nachází na konci Chelčického ulice (za Slunečnicí), u ulice Rudolfovské. Parkovací místa po stranách ulice.


České Budějovice - Dr. Bureše 1186/3

Název pobočky: MH Print s.r.o.

Pobočka je umístěna v provozovně MH Print s.r.o. v uliciDr. Bureše, která je souběžná s hlavní ulicí Milady Horákové přímo u kruhového objezdu ležícího na křižovatce E. Rošického a Milady HorákovéPo 16:00 lze volat na tel. číslo: 734 571 541 a domluvit si případné vyzvednutí zásilky mimo pracovní dobu. Ulicí E. Rošického z Husovy třídy poté z kruhového objezdu do ulice Milady Horákové. Po 50 metrech do ulice Dr. Bureše.Parkování možné přímo před pobočkou.


České Budějovice - Dr. Stejskala 438/12

Název pobočky: MARC'O sport

Pobočka se nachází v jižní části historického centra města, 50 metrů od Zlatého mostu, v blízkosti Jihočeského divadla. Pplacené parkoviště Zátkovo nábřeží nebo Jihočeské divadlo.


České Budějovice - Dvořákova 189/4

Název pobočky: Akvacentrum RYBKA

Jděte z Lannovy třídy na ulici Dvořákovu. Pobočka bude po 20 metrech po pravé straně. Od Mercury centra a vlakového nádraží je to cca 200 metrů. Možnosti parkování před pobočkou nebo bezplatně v Mercury centru nebo za poplatek na Lannově třídě.


České Budějovice - Husova třída 643/27

Název pobočky: Bytový textil Marie Bártová

Pobočka se nachází nedaleko výstaviště Země živitelka. Před pobočkou je několik parkovacích míst zdarma.


České Budějovice - Krčínova 1610

Název pobočky: Trendy svítidla

Pobočka se nachází v provozovně Trendy svítidla vedle Koberce Breno (ve stejném objektu sídlí i výdejní místo mall.cz) Pobočka se nachází v obchodní zóně Českých Budějovicu výjezdu na Písek. V těsné blízkosti nákupního centra Géčko. Před pobočkou je parkoviště.


České Budějovice - Lidická tř. 2162/143a

Název pobočky: KUBAtech s.r.o.

Pobočka se nachází přímo na hlavní ulici Lidické třídy číslo 143a v provozovně anténní a satelitní techniky, led osvětlení KUBAtech s.r.o. Lidická třída ve směru  z Českých Budějovic. Parkování je možné přímo před pobočkou.


České Budějovice - Matice školské 1786/17

Název pobočky: Zdravá výživa

Pobočka se nachází v budově Polikliniky Jih. Vchod do prodejny je z ulice Tylova. Parkovací místa kolem polikliniky.


České Budějovice - Novohradská 368/20

Název pobočky: FYTO-KOSMETIKA.CZ

Pobočka se nachází cca 200 m od OC Mercury, 50 m od zastávky MHD U Koníčka Parkování možné přímo před pobočkou.


České Budějovice - Průběžná 2507/50

Název pobočky: Hesperia PC, tiskárny, příslušenství

Pobočka se nachází v komerční budově s garážemi mezi ulicemi Průběžná a Strakonická. V objektu sídlí firma Hecht a Svítidla Lenyk. Naproti přes ulici Strakonická je prodejna Möbelix. Příjezd od ulice Průběžná, parkovat lze přímo v objektu 120 minut zdarma. Využít je možné i parkoviště u nákupních center v těsné blízkosti - prodejny nábytku Möbelix a prodejen Penny, Humanic a Kik.


České Budějovice - Rudolfovská tř. 2010/1

Název pobočky: Tvořilka

Vstup je z Otakarovy ulice (naproti elektru U Helmichů). Přímo před obchodem 2 parkovací místa pro klienty. Dostupnost z nedalekého hlavního tahu Budějovicemi - z ulice Na Sadech, Otakarova tř. či z ulice Nádražní.Před prodejnou 2 vyhrazená parkovací místa pro naše zákazníky


České Budějovice - Rudolfovská tř. 290/135

Název pobočky: Novotný NOPO CB


České Budějovice - Šumavská 582/3

Název pobočky: Knihkupectví KOPP

Pobočka se nachází v knihkupectví KOPP v Šumavské ulici v těsné blízkosti parkovište před budějovickou nemocnicí. Před pobočkou je možno parkovat


Český Brod - nám. Arnošta z Pardubic 15

Název pobočky: Drogerie

 Pobočka se nachází na náměstí Arnošta z Pardubic v drogerii.  Na náměstí Arnošta z Pardubic se dostanete například ulicemi Palackého, žižkova, Jungmannova, Suvorovova a Tyršova. Parkování možné přímo před pobočkou.


Český Krumlov - Latrán 148

Název pobočky: Optika THEiA

Pobočka se nachází u Vošáhlíkova mlýnu. Parkoviště Objížďková je pár metrů od pobočky.


Český Krumlov - Plešivecká 136

Název pobočky: Elektrocentrum

Plešivec dole u řeky Za mostem od města odbočte vpravo na Plešiveckou.


Český Těšín - Čapkova 203/1

Název pobočky: Toys-shop

Pobočka se nachází v těsné blízkosti náměstí ČSA v centru Českého Těšína.  V ulicích u pobočky je povoleno podélné parkování při chodníku.


Cheb - náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 474/29

Název pobočky: Prodejna přírodní a bylinné kosmetiky

Pobočka se nachází v prodejně přírodní a bylinné kosmetiky U Chebské Mydlářky na náměstí Krále Jiřího 29 u vrchní kašny. Směr centrum, možno použít ukazatele na turistické informační centrum. Parkování možné před pobočkou na náměstí, 90 minut zdarma.


Cheb - Svobody 972/41

Název pobočky: Baby studio

Pobočka se nachází v prodejně dětského sortimentu Baby studio. Naproti pobočce lze zaparkovat. Taktéž v postranním dvoře.


Chlumec nad Cidlinou - Klicperovo náměstí 68

Název pobočky: Pro Vaše zvíře

Pobočka se nachází přímo na Klicperově náměstí v příjemné prodejně Pro Vaše zvíře .


Choceň - Jungmannova 131

Název pobočky: Obuv

Pobočka se nachází na Jungmannově ulici poblíž Tyršova náměstí v Obuvi. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Chodov - Rooseveltova 1014

Název pobočky: PampEliška

Pobočka se nachází v provozovně PampEliška přímo v centru Chodova, u kruhového objezdu cca 100 m od Pošty. Vedle pobočky je parkovi